Lajme

“Kukavice” – Stupcat tregojnë kush është Ali Ahmeti (VIDEO)

Një video e kombinuar mes skeçeve të humoristëve “Stupcat” dhe deklaratave kontradiktore të Ali Ahmetit kanë shpalosur më së miri fytyrën e këtij të fundit. Në këtë video që po qarkullon me të madhe në rrjetet sociale Ahmeti dëgjohet duke thënë se BDI nuk ka partner strategjik në kampin maqedonas dhe se partner i ka vetëm shqiptarët. Por më pas Ahmeti konfirmon partneritetin strategjik me LSDM-në e Zoran Zaevit. Këtë dyftyrësi më së miri e përshkruajnë Stupcat në videon e tyre humoristike. Për të kuptuar më saktë se çfarë ka ndodhur shikoni videon më poshtë.

 

"PËRPARA KOMANDANT" PART 5

ZËRI I RINISË:EJ NDER SY MUNDOHET TNA GENJEN CE 15 VITE.DIHET LOTI LUM :DMos i haroni SHOKET diretk SHARE ;)HAHAHAHAHAHAHAH

Posted by Arben Taravari's Fan on Mittwoch, 18. Oktober 2017

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Populare

To Top