Fun

Berberi kosovar qeth i ish-kryeministrin? (Foto)

Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, David Cameron, ka zgjedhur berberin kosovar, Valon Sadiku për t’ ia qethur flokët.

Valoni është prej vjetësh frizer në Londër, ndërsa në vendin ku punon, shumë turistë dhe fytyra publike janë klientë të rregullt.

[the_ad id=”10827″]

Siç duket, Cameron i ka lënë përshtypje kosovarit pasi ka vendosur të bëjë disa fotografi dhe t’i publikojë ato në rrjetet sociale.

Ndryshe, Cameron ishte kryeministër i Britanisë së Madhe nga viti 2010 deri më 2016, ndërsa që nga koha kur dha dorëheqje nga pozita e shefit të ekzekutivit britanik, ka qëndruar larg politikës dhe medieve./Telegrafi/

[the_ad id=”10827″]

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Populare

To Top