Magazin

Episodi i 49-të i serialit “Egjeli”

Për të gjithë ndjekësit e rregullt të serialit “Egjeli”, në platformën GjirafaVideo është publikuar edhe episodi i 49-të.

Në këtë episod të “Egjeli”-t, Liki, Kumria dhe Cengi do të jenë në qendër të vëmendjes.

Liki ende është duke e ushtruar këngën për të cilën i ka dalë shumë problem me producentin e Tetës Gjyli.

Gjyla po mundohet që të bëjë diçka rreth biznesit të saj të shitjes së defave, ndërsa Sista ende po mendon që është në lidhje me Likin.

Lendita, pas kërcënimit që ja beri Sevdijes, has në disa befasi…

Episodin e plotë mund ta shikoni duke klikuar KËTU.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Populare

To Top